Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kereskedelem és marketing...

Kereskedelem és marketing szak elvégzése után milyen állást kaphatok?

Figyelt kérdés
Gondolkodom emellett a gazdálkodás és menedzsment, és a nemzetközi kereskedelem szakokban. Aki otthon van a témában segíthetne. Köszönön!
2012. jan. 2. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ, hogy a szakon belül milyen szakirányon végzel, és hogy van e szakmai gyakorlatod, mivel gyakorlat nélkül szinte képtelenség elhelyezkedni. De elhelyezkedhetsz cégek marketing osztályán, PR és reklűmügynökségeknél, marketingesként, vagy marketing asszisztensként, szóval elég széles a skála.

Ismerősöm a BKF-re jár (én is odajártam, csak nem ezekre a szakokra :)), ott mindahárom szak van, és náluk van kötelező szakmai gyakorlat is az utolsó félévben, ami szerintem nagyon hasznos, ha gondolod nézd meg a honlapjukat: felveteli.bkf.hu

2012. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg nincs megfelelő gyakorlatod és kapcsolatod, addig semmilyet!!!
2012. febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!