Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Linkelne valaki olyan oldalt...

Linkelne valaki olyan oldalt ahol le lehet tölteni a 2010-2011-es földrajz témazáró füzetet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 16:32
 1/5 A kérdező kommentje:
A 7. évfolyamosat
2012. jan. 2. 17:44
 2/5 anonim válasza:
milyen kiadó?
2012. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mozaik
2012. jan. 3. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:

sajnos nem lehet sehol elérni, de nekem megvan néhány hetedikes tz feladatsor, ha valamelyik kell, írj és beszkennelve elküldöm, sőt, ha akarod, a nyolcadikosakat is, amiket már megírtam

8-os lány

2012. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Amik nekem megvoltak, témazárók, az már régi kiadás és idén a tanároknak új témazáró füzete van. Bocsánat, hogy csak most írtam ki, de most kaptam levelet, hogy valaki, akinek már elküldtem tavaly, mondta, hogy továbbküldte, de idén már nem az van. Tehát mindenkinek jó tanulást és mindig nézzétek át a topográfiát.
2013. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!