Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki el tudná nekem küldeni...

Valaki el tudná nekem küldeni a 8. -os Mozaik kiadós Földrajz témazáró füzetet? Vagy link is jöhet a letöltéshez, vagy akár olyan link is lehet, ahol megtudom názni az előbb említett TZ-füzetet.

Figyelt kérdés
e-mailem: rcx007@citromail.hu . Tanártól nem akarom elkérni(megértitek szerintem xD), lefotózni még nem tudtam semmit, szóval ha valaki tudna küldeni, vagy linkelni azt megköszönném
2010. aug. 21. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

FÖLDRAJZOT??? Könyörgöm, ne legyél már ekkora...

ha a kémiát azt megértem, de ennyire nem lehet lusta valaki.

(pontozz le nyugodtan, akkor is így gondolom)

18/L

2010. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elnézést kérek, hogy minden nagyon megy de a földrajzot utállom, nemérdekel, és semmi kedvem leülni és "beseggelni" a tananyagot, mivel azt a hülyeséget nem tudom/akarom megtanulni, hogy Algériában, meg tudja a fene, hogy hol hogy s mint megy az élet.
2010. aug. 21. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek vagy olyan tantárgya amit utál mégis leül és megtanulja még ha csak egy kettesre is (már aki)...
2010. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a földrajz rohadtul nem hülyeség, pdig én sem akarok ezzel foglalkozni. Majd egy-két éven belül belátod, hogy igazából a nyelven kívül ez az egyetlen olyan tantárgy, aminek a legnagyobbb hasznát veszed, akárhová mész a világban. A töri, fizika, kémia stb. igazából elvont dolog, a földrajz viszont szorosan hozátartozik a mindennapi életünkhöz. Tanuld! Úgyis csak 10.-ig kell. Inkább ne legyél belőle kitűnő, elég a 2-3-as is.
2010. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Úristen most mért kell ebbe igy belemenni...?Kért vmit...Nem azt kérdezte h szerintetek tanuljon-e vagy sem, cs egy füzetet kért, ha nincs meg minek irkálsz...

Gondolom minden másból nagyon jó és nem akarja ezzel elrontani az átlagát ha nem szereti...

Igaz én sem szerettema föcit, de megtanultam és négyes vtam belőle....de ha ő nem akarja hát nem akarja az ő élete...csak tud már dönteni 15-16éves fejjel

2010. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!