Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Vizsgaidőszakban...

Egyetemisták! Vizsgaidőszakban mennyi időtök van a tanulás mellett mással foglalkozni? Pl-ul a barátaitokkal beszélgetni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert egyik barátnőm a héten vizsgázik , oké megértem egész nap tanul a másnapi vizsgára de azért 10-15 perce lehetne arra, hogy beszéljünk.
2012. jan. 2. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, hany meg milyen nehez vizsgak vannak. Nekem egy het mulva lesz kemia, ropke 800 oldalas szosszenet, addig biztosan nem beszelek senkivel. Nem azert, mert nincs idom, mert pl kaja kozbe lenne, csak annyira nem tudok figyelni, meg masra gondolni, hogy nem lenne minosegi beszelgetes, ami szamomra fontos.
2012. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát bulitól-buliig Zh-tól-Zh-ig :D
2012. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én levelezőn tanulok, de azért hozzászólok. Nem dolgozok, 2 gyerekem van, a kicsi egész nap velem van. Vizsgaidőszakban csak a legfontosabb dolgokat csinálom meg, 2 naponta gyorstakarítás, főzés, max 1óra játék a gyerekekkel. A maradék időt maximálisan a tanulásra fordítom, óránként 5 perc szünettel. Ilyenkor napi 4 órát alszok, vizsga előtt van, hogy le sem fekszek aludni. Nekem anyukám szokott hisztizni, hogy menjek el hozzá, nem érti meg, hogy ha 50 órából állna a nap, nekem akkor is kevés lenne.

Szerintem egy vizsgaidőszak hangulatát csak azok érzik át igazán, akik benne vannak, voltak. Anyukám el sem tudja képzelni, hogy milyen az amikor valamiből 800-1000 oldalt kell megtanulni. A férjem szerencsére átélte ezeket a dolgokat, ő megérti, hogy ilyenkor egy kicsit változik a fontossági sorrend.

2012. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szia! Én ilyenkor csak a tanulásra tudok koncentrálni és semmi másra! Nem érdekelnek ilyenkor a barátok, az a legelső számomra, hogy a vizsga legyen meg, majd utána ráérek barátoskodni... (bár én azért elég antiszociális vagyok:)) Amúgy te jársz valahova suliba? Addig beszélgess másokkal, majd ha ráér a barátnőd, majd beszéltek:)
2012. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Igen én is tanulok csak szakmán. Tudom, hogy akik egyetemre járnak azoknak sokat kell tanulniuk csak azt hittem egy kis ideje lesz. Addig majd beszélgetek mással hiszen nem évekig tart a vizsgaidőszak.
2012. jan. 3. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
jó egyetemeken nincs világ vizsgaidőszakban a legjobbakon még egyébként sincs sok szocializálódás már ha mindenből 5ös szeretnél lenni
2012. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3. aranyos volt! Díjazom az ilyen embereket! ;)
2012. jan. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!