Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Van valami...

Egyetemisták! Van valami bevált módszeretek a vizsgaidőszakban túlzott tanulás által kiváltott szemfájásra?

Figyelt kérdés
Még rengeteg vizsgám és tanulnivalóm van, de egy bizonyos idő után elkezd fájni a szemem, és összefolyik, amit olvasok, és még ha agyilag tudnék is tovább tanulni, egyszerűen a szemem nem bírja :( Előfordult már ez valakivel, és talált rá valamilyen gyógymódot? Vagy meg kell szokni?
2010. dec. 29. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemüveg nem kéne? Én még ilyet nem hallottam...
2010. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szemüveges vagyok 8 éve, rövidlátó vagyok, tehát közelre látok.
2010. dec. 29. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki az alvást. Nem csak viccből írom, néha nekem is előjön ilyen, alszok egy órát, és megint semmi bajom. Ha nincs időd alvásra, vegyél be egy Quarelint (fájdalomcsillapító), 10 percen belül elmúlik. Bár mondjuk az alvás egészségesebb:)
2010. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig használd a szemüveged, de ha ilyen gyorsan fejfájás jelentkezik nézesd meg, hogy nem kellene-e erősebb szemüveg!
2010. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!