Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utálom a gimit, ahová járok....

Utálom a gimit, ahová járok. Nagyon rossz hatással van rám: lógok, folyamatosan romolnak a jegyeim, magamba fordultom. Mit tegyek? Nem szeretnék ide járni.15/L

Figyelt kérdés
Idén lettem gimis. Nagyon utálok ide járni, már a gólyatáborban is sírtam, külön vonultam a többiektõl, elbújtam. :( Egyre rosszabb a helyzet, alig bírom ki azt a 6 órát amit itt kell tölteni. A jegyeim folyamatosan romlanak, van, amikbõl még mindig 4-5-ös vagyok, de sok olyan tárgy van, amibõl éppen hogy nem bukok meg... Pedig én mindig is becsületesen tanultam, aminek köszönhetõen szinte mindig kitũnõ voltam, itt viszont megutáltam a tanulást, órákon nem figyelek, csak sírok magamban. Nincs egy barátom se, senkivel nem beszélek, nem szeretek itt lenni, mert amikor itt vagyok, mindig rossz hangulatom lesz, semmihez nincs kedvem. Biztosan észrevettétek, hogy sokszor írom, hogy "itt". Ugyanis lógok. Soha életemben nem lógtam, most viszont ezen a héten ez a 2. lógásom, tegnap az utolsó tesi helyett hazamentem, nem vették észre, most pedig énekrõl... Még sosem csináltam ezelõtt ilyet, és már félek, hogy mit tetsz velem ez az iskola!! Át szeretnék menni egy másik suliba, mert szerintem már depressziós lettem itt. :( Vagy egy másik gimibe, ahova szintén felvettek, de nem oda mentem, vagy a legjobb barátnõmhöz szakközépbe. Egyáltalán hova vennének fel ilyen jegyekkel? És mikor jelentkezzek máshová? Hogy mũködik ez? SEGÍTSETEK KÉRLEK!!! :( 15/L
2012. jan. 4. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy működik az átiratkozás, ne mindenképpen avasd be a szüleidet, ilyen helyzetben ők tudnak a legtöbbet segíteni. Mondd el nekik, mennyire rosszul érzed magad itt, hogy lógsz, mert nem bírod elviselni.
2012. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Sikerült már átiratkozni egy másik helyre? Érdekel, mi van veled, hogy alakulnak a dolgaid. Légyszi írj!
2012. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!