Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs kedvetek tanulni, de...

Nincs kedvetek tanulni, de sikerülnie kell a vizsgának. Mit csináltok? Hogy tanultok? Hogyan motiváljátok magatokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel gyakorizom :S De nálam a legtutibb motiváció a könyvtár, viszem a tanulnivalóm, beülök, és esélyem sincs mást csinálni, mint tanulni :) Lassan szedem is össze magam, hogy bemenjek.
2012. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én felolvasom a tanulnivalót a kislányomnak :)
2012. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a legjobban az egyetemre utazás közben tudok tanulni (1 óra az út) mert a vonaton semmi mást nem tudok csinálni csak nézni ki az ablakon vagy tanulni. Engem az motivál hogy ha elvégzem amit tanulok akkor talán lesz egy normális munkám. Gondolj arra hogy még rajtad kívül sokan tanulnak most, pl. most fogok behasalni az ágyamba és tanulni:)
2012. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs kedvem tanulni, de elkezdem olvasni, meg érdekel amit tanulni kell így hamar belejövök, és hamar megtanulom, elolvasom mintha egy újságcikk lenne és megjegyzem, könnyen megy.
2012. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!