Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudom rávenni magam a...

Nem tudom rávenni magam a tanulásra, tippek?

Figyelt kérdés
nem azért mert "menő" vagy mittudomém,igazából gáznak tartom hogy kb. hármas az átlagom..nem tudok leülni egy töri,fizika,vagy bármilyen könyv elé,mert túl sokat foglalkozok más dolgokkal.a jövőmre tekintve sem olyan fontos,fotós/énekes szeretnék lenni.(nem kell azzal jönni,hogy ilyen korban mindenki az akar lenni.járok fellépésekre,stb. . szóval tényleg komolyan gondolom)
2012. jan. 4. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Rengeteg ilyen kérdés van már, írd be a keresőbe. Akadnak jó tippek is, ezeket nem szedegetném össze, mert nekem is ugyanaddig tartana, mint Neked. :-)


Az egész csak az akaraterőn múlik.

2012. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor ne tanulj! Valahogy próbáld kibírni a tankötelezettség végéig, aztán úgyis megélsz az éneklésből meg a fotózásból. Ha minden igaz. Ha meg nem, akkor mehetsz esti suliba, nappal meg sepred az utcát.
2012. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Gondolj arra, hogy:

- ha esetleg bármiből is megbuknál, a következő évben náladnál fiatalabb osztály társaid lennének, elszakadnál mostani társaidtól, akik a végén hátat is fordítanának neked

- akárhova akarsz menni tovább, akkor is számít, hogy a mostani suliból milyen jegyekkel jössz el, és ha azok nagyon gyengék, lehet, hogy már a bejárati kapuig sem jutsz el, annyi lesz a jó eredménnyel jelentkezők száma


Gondolj ezekre, vedd a kezedbe a könyvet, és tanulj keményen, ha célba akarsz jutni.

2012. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!