Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha idén egyszerre két szakra...

Ha idén egyszerre két szakra szeretnék jelentkezni, (anglisztika és magyar) az lehetséges? Külön lapon kell beadni, vagy legközelebb újra kell felvételizni?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de a gimimben nem adnak szinte semmi segítséget, lévén alig tanul tovább valaki.
2012. jan. 5. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted, hogy párhuzamosan mindkét szakra szeretnél járni? Azt szerintem csak újrafelvételivel lehet, mert egyszerre csak egy helyre vesznek fel.
2012. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, mind a két szakot szeretném egyszerre elvégezni (lehet, később halasztok, de most el szerettem volna kezdeni mindkettőt.) Remélem, nem így van, mint ahogy mondod, mert ha jövőre magasabb ponthatár lesz, vagy megváltoztatják az egész felvételi rendszert, akkor megnézhetem magam.
2012. jan. 5. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, egy felvételi ciklusban EGY szakra nyerhetsz csak felvételt!!!!!
2012. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aham. És már egy félévre rá lehet szerinted próbálkozni a másikkal?
2012. jan. 5. 12:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, úgy lehet.
2012. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha van belőle keresztféléves képzés, nem?
2012. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van belőle keresztféléves felvételi, akkor jelentkezhetsz arra, ha nem akkor csak egy év múlva.
2012. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszönöm a választ mindenkinek!
2012. jan. 9. 14:41
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók! Ezek fényében ezt hogy értelmeznétek?:

[link]

2012. febr. 6. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!