Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik vonatkoznak, a most...

Mik vonatkoznak, a most 2012-ben jelentkező leendő egyetemistákra?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy tervben van, hogy kevesebb embert vesznek fel, több lesz a költségtérítéses hallgató, illetve aláíratnak egy szerződést, hogy X évig itt kell dolgozni Mo.on. Ezeket a rendeleteket már elfogadták, vagy csak tervben vannak?
2012. jan. 6. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Elfogadtak,tegnap ota olvashatod az interneten is.
2012. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy részét elfogadták, azt szerintem nem, hogy aláíratnak majd bárkivel is ilyen szerződést, erről sehol nem találtam infót.

Kevesebb lesz az államilag támogatott hely, és több olyan hely lesz, ahol részben vagy teljes egészében ki kell fizetni a tandíjat.

2012. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 lepcsos dolgot irtam mar egy masik kerdesnel,ez azert lett kitalalva, ha nem fogadtak volna el a roghozkotest,most nem lennenek reszosztondijasok.
2012. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sot a tandijadat is vissza kell fizetni,ha enm vegzel idoben,vagy otthagyod,meg tovabb megyek, kamatozik is a tandijad..tehat lenyegeben: van tandij es bujtatott tandij.
2012. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már válaszoltak szerintem, ez még esetleg érdekelhet:) : [link]
2012. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha még múltévben otthagytam egy egyetemet (most decemberben), akkor gondolom arra ez nem vonatkozik, hogy fizetnem kell,
2012. jan. 6. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!