Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógytornyász lehet valaki...

Gyógytornyász lehet valaki születési rendellenességgel?

Figyelt kérdés
Gerincprobléma egyébként,és Pécsen lenne az oktatás.

2012. jan. 9. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyógytornyász semmiképp. Max gyógytornász.. de gerinc problémával nem biztos. Kérdezz meg egy szakembert. Mozgatni emelni is kell ám.
2012. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos,hiszen nem csak kiadod a feladatokat és nézed,sőt!Legtöbbször te mozgatod a beteget,és az emelések szerintem túl megerőltetőek lennének a számodra.
2012. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! még utána nézek az oktatásügyben is.
2012. jan. 10. 10:42
 4/6 anonim válasza:
Attól függ, hogy mi az a gerincprobléma. Nekem is gerincferdülésem van és gyógytornász vagyok... :)
2012. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, de olyasmi a dolog, hogy születésekor nem épült be megfelelően a Dvitamin a gerincoszlopába, emiatt a hátizmait kell erősítenie, hogy megtudja tartani magát mint az egészségesek. Egyébként észre sem lehet venni..
2012. jan. 12. 09:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor tuti nem lehet. Ha a hátizmai gyengék nem tud embereket mozgatni, vagy túl megterhelő neki.
2012. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!