Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát érdemes tanulno...

Milyen szakmát érdemes tanulnom a betegségemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a tanácsotokat szeretném kikérni azzal kapcsolatban, hogy van nekem egy bizonyos betegségem ami miatt, sajnos elvagyok tiltva mindenfajta stresszes és fizikai munkától. Most kezdem majd az érettségit, mert csak szakmát tanultam eddig, viszont abban nem tudok dolgozni :S Az utóbbi időben gondolkodtam, hogy mit is kéne tanulnom, hogy boldoguljak az életbe, de fogalmam sincsen.
2012. jan. 10. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szakmában gondolkozol,szerintem lehetnél kozmetikus vagy műkörmös.Ahogy én látom az ismerőseimet ebben a szakmában,kevésbé stresszes az életük.
2012. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tényleg, több felmérés szerint is a fodrászok a legelégedettebbek :)
2012. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem bármilyen munka lehet stresszes, ez csak attól függ, hogy te milyen típus vagy.
2012. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pasi vok, de a fodrász szakma érdekel :D
2012. jan. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!