Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanító alkalmassági vizsgát...

A tanító alkalmassági vizsgát mikor kell letennem?

Figyelt kérdés
Nem idén, hanem jövőre érettségizek, és szeretnék Szegeden óvónőnek menni, és tudom, hogy szükségem lesz egy tanító alkalmassági vizsgára, de egyszerűen nem találok információt, hogy ez mikor is van. Természetesen nem napra pontos dátum érdekelne, hanem egyszerűen, mondjuk egy hónap. Sztem ilyen december körül lehet, de tényleg fogalmam sincs róla. Kérlek segítsetek!
2012. jan. 11. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
az iskola időben értesít mindenkit aki jelentkezett a szakra... tegnap olvastam h egyik főiskolán csinálnak egy előalkalmasságit január végén és február közepén, akik arra nem mennek el, azokat majd értesítik mikor kell menni.
2012. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! Ez egy hasznos válasz volt! :)
2012. jan. 11. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!