Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira fogok menni. A...

Orvosira fogok menni. A sejtbiológia és a genetika érdekel, a biológia többi része kevésbé. Mire tudnék szakosodni később? Egy orvosin végzett genetikusnak milyen a jövőképe?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha nagyon nem érdekel a többi része, akkor lehet inkább biológiára kellene menned, és aztán sejtbiológiára szakosodnod.
2012. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a biológia szakot gagyinak tartom
2012. jan. 11. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ottmaradsz phd-zni a sejtbiosz intézetnél, vagy szakosodsz genetikusnak. De az szerintem ráépített szakképzés, úgyhogy eltartana egy ideig.
2012. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nah most megnéztem. A klinikai genetika minden szakképesítésre ráépíthető. Ha a legrövidebb utat választod, akkor 3 év míg háziorvos leszel, aztán 2 év a genetika szakképzés.
2012. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem érdekel a biosz többi része, akkor lehet, h orvosin szenvedni fogsz a többi tantárgytól. Nem lehet úgy végig csinálni 6 évet, h nem érdekel. Sztem inkább tényleg menj biológusnak, nálunk (sote) a Genetikai-,Sejt-, és Immunbiológiai intézetnél van egy rakat biológus képzettségű tanár. Szóval lehetőség biztosan van.
2012. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a nagy igazság az, hogy a növénytan és az állattan sem érdekel. Ha választanom kell, inkább benyalom az embert.
2012. jan. 12. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
miért tartod gagyinak?baromi sokat kell tanulni..előbb legyen tapasztalatod mielőtt dumálsz
2012. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
úgy mondom, hogy az orvosin számomra fontos dolgokat tanítanak. De biológián gondolom növénytan, állattan, aminek én személy szerint nem látom értelmét. Mindenkinek más tetszik, nekem személy szerint ez nem. Elnézést, ha valakit ezzel megbántok.
2012. jan. 15. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!