Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki vizsgázott a Mester...

Atika kérdése:

Valaki vizsgázott a Mester utcában elsősegély tanfolyamból B kategóriához?

Figyelt kérdés
Mennyire voltak segítőkészek, korekktek? Esetleg korruptak, ha igen mennyit kellet fizetned zsebbe?

2012. jan. 14. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az régen rossz, ha le kell őket fizetned, hogy sikerüljön! Pláne egy ilyen, mint az elsősegély... én ugyan nem ott voltam ,de nálunk ténylegesen csak az mehetett át, aki tudott is valamit és volt egy kis józan paraszti esze. Aki nem tanult nem ment át, ilyen egyszerű.


Nem ismerem az ottani vizsgáztatókat, de ahol én voltam ott mindig más volt a VB. Viszont, ha hallasz ilyet, hogy le kell őket fizetned, akkor semmiképpen se menj oda. Egyébként meg tanulj, egyszer-kétszer olvasd át a könyvet, tudjad az újraélesztést és a stabil oldalfektetést. Ha ezek megvannak nagy gond nem lehet.

2012. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félre ne értsd nem akarom őket lefizetni azt szeretném hogy a tudásomat értékeljék. Csak hát vannak rossz tapasztalataim így a jogsiszerzés kapcsán. Például az oktatóm azt mondta forgalom ellöt hogy vagy adok 20000 ft ot a vizsgabiztosnak vagy bukta akármilyen jó is vagyok... na én ezért kérdem:)
2012. jan. 14. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Jézusom mik vannak :( én pécsi vagyok és nálam úgy kezdte az oktatóm, hogy ilyenről ne is álmodjak, mint lefizetés, mert úgy kivágnak, mint macskát sz*rni. Meglepő, hogy van ilyen ennyire nyilvánosan. Mindenesetre remélem sikerülni fog anélkül, hogy lekenyerezted volna őket!
2012. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!