Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügyi vagy számviteli...

Pénzügyi vagy számviteli szakügyintéző szakra lehet e úgy menni, hogyha csak sima gimibe jártam nem pedig közgázra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 14:44
 1/5 anonim válasza:

Igen lehet, csak akkor itt nem a közgázt fogják beszámítani, hanem pl a földrajzt(most csak mondtam valamit).


Persze könnyebb lenne úgy a tanulás hogyha már lenne egy kis gazdasági ismereted, de ha nagyon akarod akkor menni fog így is! :)

2012. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :)
2012. jan. 16. 17:59
 3/5 anonim válasza:
Én is gimibe járok és én is úgy megyek oda hogy semmi közgáz ismeretem nincsen. És ha felvesznek oda ezzel nem leszel egyedül sokan lesznek veled egy cipőben. Szorgalommal és akarattal megoldható minden.
2012. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is pénzügyire megyek,ti hova?
2012. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
gyógytornász
2012. aug. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!