Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék továbbtanulni és...

Szeretnék továbbtanulni és érdekelne a HR szakma, de így honlapokon keresztül nem látom át teljesen. Van köztetek olyan HR-es aki váltana pár szót velem privátban? Csak komoly válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én HR szakon tanulok és ne akarj HR-s lenni. A Corvinus-os HR egy Alkalmazott közgazdaságtan light, szóval tulajdonképpen közgázra járok. Én nem vagyok elájulva tőle. És persze a Corvinus-os diploma életbiztosítás, de azért sosem lehet tudni, mennyire tudsz elhelyezkedni. A munkakör eléggé homályos, felvétel, leépítés, tréning, munkakapcsolatok koordinálása, munkaerő elosztás, munkaerővel kapcsolatos stratégiai döntésekben való részvétel, amennyiben a céged tartja annyira a HR-es szerepkör, hogy bevon a döntésekbe, elég valószínű, hogy nem fog. Nyugaton talán, de felénk még nem terjed el ez az egész ennyire. Közvetítés munkaadó és munkavállaló között a felvétel után is, előtt is, munkaerő találás, interjúztatás, stb stb. Ha még van kérdésed, írhatsz nyugodtan üzenetet, igyekszem segíteni, amennyire tudok :)
2012. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!