Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Éjszaka tanulni vagy korán...

Éjszaka tanulni vagy korán felkelni? Melyiket érdemesebb, tanulás szempontjából? Fontos, lenne részletek lent

Figyelt kérdés

Szerdán vizsgázok az egyetemen egy nehéz tárgyból és még van mit tanulni. Ma maradjak fent éjszakázni avagy feküdjek le hamar és holnap keljek fel korán hogy tanuljak?


Melyiket érdemesebb?


2012. jan. 15. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
a kettő lehetőség közül inkább a 2. választanám
2012. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Este tudsz jobban tanulni, vagy reggel? Nekem általában este jobban fog az agyam, mások viszont a reggelre esküsznek... ezt leginkább neked kéne tudni. De ha mondani kéne valamit, inkább feküdj le, aludd ki magad, és pihenten állj neki.
2012. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem reggel...nekem akkor mindig fog az agyam.
2012. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amelyik neked jobb. Nekem pl. este 10 és hajnali 3 között fog legjobban az agyam, de lehet, hogy neked meg pont reggel. Az a lényeg, hogy a vizsga előtt aludj egyet, hogy rögzülhessen, amit tanultál.
2012. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reggel sosem tudtam tanulni. ha valami csoda folytán időben keltem, akkor is nyúzott voltam, fáradt, fájt a gyomrom, ha nem aludtam ki magam - márpedig bármikor rád törhet az álmatlanság -, én az estére/hajnalra esküszöm. Ha ki tudod magad aludni, és nem kell folyton hajnali ötkor kelned, akkor az estét ajánlom. az én módszerem, hogy 9-10 körül leülök, egy-két kávé vagy ilyesmi nem árt, tananyagtól függően pedig rákapcsolok, de hajnali háromnál tovább nem igazán érdemes.
2012. jan. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ma mindenképp feküdj le és pihend ki magad.Reggel összeszeded magad(nálam min. 1-2óra mire felébredek kávéval,reggeli,öltözködés,smink,netezés),aztán neki lehet állni tanulni.Nyomhatod késő estig is,aztán megint kipihened magad.

Szerdán pedig még hajnalba felkelhetsz és átnézheted az anyagot...


Én mondjuk késő délután,v este szoktam nekiállni(ha csak szöveges),aztán hajnali 2-3ig nyomom maximum....Ha számolós a vizsga(matekos,számviteli,pü-i tárgy),akkor viszont reggeltől estig tudok,hisz úgyis írnom kell egy csomót...

2012. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem a hajnal a tuti!

Este már 9kor lefekszem aludni és hajnalban nincs gond!

2012. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Grapp válasza:
Miert olvasom ezt ha reggel 5 kor kelek es megyek vizsgazni? Miert?.
2016. jan. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 hogy megnyugtasd magad, mindjárt indulok vizsgázni és egy percet nem aludtam
2016. máj. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!