Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kell-e ezen felül egy másik...

Kell-e ezen felül egy másik nyelvvizsga is ahhoz hogy felvegyenek olyan munkára ahol nyelvet is kérnek?

Figyelt kérdés
Tanultam 2évig egy[felsőfokú] okj-s szakmát ami tartalmazott egy olyan modult, hogy <-Informatikai és gazdasági szakmai idegennyelv használata (2657-06). Ebből 2.év végén vizsgáztam szóban és írásban egyaránt és 60%-tól lehetett átmenni a vizsgán, rendes B2-es középfokú szakmai könyvünk volt. Na most nekem ettől függetlenül lekell-e tennem külön egy középfokú angol vizsgát például egy nyelviskolában[rigó utcai]? Hisz én már egyszer levizsgáztam belőle és az OKJ-s bizonyítványomban is szerepel az erről szerzett tudás.%-os formában
2012. jan. 16. 14:09
 1/2 A kérdező kommentje:
szóval megegyezik a Informatikai és gazdasági szakmai idegennyelv használata (2657-06) modul alatt szerzett angol vizsga az ilyen rigó utcai itk origo,pannon meg a többi ilyen helyen szerzett angol, középfokú nyelvvizsgával?
2012. jan. 16. 14:26
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ha kaptál nyelvvizsga elismervényt akkor az teljesen jó. ha viszont csak egy modulzáró volt,nyelvvizsgapapír nélkül,akkor megéri letenni máshol a vizsgát. de ha már megvan,akkor sztem felesleges megint,máshol
2012. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!