Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan, hoyg a szóbeli és...

Van olyan, hoyg a szóbeli és irácbeli nyelvvizsga rész különbözik (egyik Telc, másik Origó) és egyesítik C típusúra?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta ő úgy fogja lerakni, hoyg a szóbeli az Telc vizsga lesz, az írásbeli pedig Rigó utcai. Ezt lehet így???
2010. aug. 31. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Egyik ismerősöm is így csinálta (írásbeli ECL, szóbeli Euro).
2010. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszii :))
2010. aug. 31. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy egynyelvűt csak egynyelvűvel, kétnyelvűt csak kétnyelvűvel lehet párosítani. De olyat is hallottam már, hogy újabban mindent mindennel. NYAK oldalán nézz szét, ott tuti leírják, vagy ha mégsem, akkor írj nekik levelet/e-mailt. Csak azért mondom, mert a TELC egynyelvű, az Origó meg kétnyelvű..
2010. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de mivel az írásbeli rész origó lesz(kétnyelvű), ezért nem kapsz nemzetközi bizonyítványt, de államit igen, tehát magyarországon érvényes, C típusú nyelvvizsgának számít :)

ja hátránya még hogy sokkal drágább így. mert pl telcnél ugyanannyiba kerül a komplex is és az is ha csak az egyik vizsgarészt csinálod.

2010. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)) igen a TELC-nél így is elkérik a 30ezret.
2010. aug. 31. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Menj az oldal végére a táblázathoz!

2010. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!