Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumban (...

Egyetemi kollégiumban ( vidéken) mennyibe kerül egy éjszaka ott alvás? Levelezőre járnék és péntek-szombaton lennék ott.

Figyelt kérdés

Főleg Szekszárd ill. Nyíregyháza érdekelne.

Köszönöm!


2012. jan. 16. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bp-en 1000Ft/fő/éj volt. Szerintem vidéken ennél csak olcsóbb lehet.
2012. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Három lehetőség van:


Vagy igényelsz rendesen kollégiumot, akkor bármikor alhatsz benn, és havonta kb. 10 ezret kell fizetni érte (de akkor is, ha egyszer sem voltál ott)

Vagy egy ismerőst megkérsz, hogy nála alhass, ez általában kb. 1000 Ft alkalmanként, viszont van ahol limitálva van, hány éjszakát alhatsz benn

Vagy ha a kollégiumnak van vendégszobája, akkor ha szabad, ott alszol. Ez 1500-2000, plusz esetleg IFA alkalmanként, ha van szabad hely.


Szerintem ha levelezősként felvesznek kollégiumba, akkor megéri kifizetni azt a havi fix összeget. Nem lényegesen drágább, de biztos, hogy lesz helyed, és akkor jössz-mész, amikor akarsz.

2012. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! De csak havi egyszer vagy kétszer mennék hétvégén,nekem a 10 ezer az sok :(

de ha igy alkalmanként megyek,tuti lesz vendégszoba? Vagy hogy megy ez? Előre le kell foglalni?

2012. jan. 16. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogod magad és megkeresed pl a szekszárdi elérhetőségét és megkérdezed ez kollégiumonként változó kb 2500-3000 Ft
2012. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem tuti, hogy lesz,csak ha nem adják ki. Azért írtam a rendes kolit, mert úgy értettem, hogy heti két éjszakát töltenél ott, és 8 éjszakáért már megéri 10 ezret kifizetni. Így annyit tehetsz, hogy jó előre lefoglalod azokat az éjszakákat, amikor neked kell a szoba, akkor lesz helyed.
2012. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk Pécsen a vendégszoba 3000ft/ éjszaka.
2012. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!