Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Most, hogy van ez? 2800...

Edus83 kérdése:

Most, hogy van ez? 2800 született a babám, péntek éjszaka lesz 3 hetes, és most 3380. Ez megfelelő súly? Hogy van ez mérleges dolog?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Több, mint fél kiló 3 hét alatt, szuper súlynövekedés :))) Főleg, hogy gondolom, valamennyit vissza is esett a súlya születés után, amit általában 1-2 hetes korukra szoktak visszahízni. Azt szokták mondani, heti 12-25 deka hízás a megfelelő az első hetekben. A mérés bőven elég naponta 1x, de heti 1 még jobban megmutatja, hogy is fejlődik a pici. Ha naponta méred, akkor pl. fürdetés előtt, meztelenül tedd a mérlegre! Szintén ugyanígy heti mérésnél is, minden héten ugyanazon a napon. A minden etetéskori mérés azért nem igazán jó, mert csak téged frusztrál, ha a pici nem eszik mindig ugyanannyit :))) A babák nagyon tudják, mennyi elég nekik, ha éhesek, jelzik.. :D
2010. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM.TE JOBBAN LE VEZETTED MINT VÉDŐ NŐ,Ő OLYAN MACERÁS EGYÁLTALÁN NEM ÉRTETTEM ŐT .NAGYON KÖSZÖNÖM.
2010. febr. 17. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi, nekem már a pici a 4. babám, van egy kis "rutinom" :D
2010. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
HÚ CSODÁLLAK ,NEKEM ELSŐ BABÁM ÉS ELKÉPZELNI SE TUDOM,HOGY MÉG MÁSRA,TÖBB GYEREKRE FIGYELJEK.MINDEN JÓT,ÉS MÉG EGYSZER KÖSZÖNÖM.
2010. febr. 17. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!