Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgahalasztási kérelem?

Vizsgahalasztási kérelem?

Figyelt kérdés
Ilyen lehet irni az egyetemen? Megszokták adni? Mire kell hivatkozni? Ha pl. Az utolsó vizsgát szeretném elhalasztani akkor mikor tudok levizsgázni belőle. A szorgalmi időszak elején vagy máskor ?

2012. jan. 16. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről, szerintem akkor maximum felveheted vizsga vagy speckurzusként és a következő szorgalmi időszak végén.
2012. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig van ilyen, és az a vizsga még ehhez a félévhez tartozik, szóval végül meg lehet a tárgy. Úgy megy, hogy még a következő félév kezdete előtt vizsgázhat. Ez így tavaszi félév előtt nem annyira nagy szám, mert nincs olyan hosszú szünet amúgy sem, de nyáron egész más, akkor az ilyeneket augusztusban szokták csinálni.

Mondjuk nyilván ez intézményfüggő, és csak úgy a semmire nem adják meg a lehetőséget. Vagy pl. nálunk van erre olyan, hogy dékáni engedély, azt nem kell indokolni, viszont csak egyszer lehet felhasználni a képzés alatt. Szóval erre nehéz jó választ adni.

2012. jan. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!