Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki levelezon/estin erettsegiz...

Aki levelezon/estin erettsegizik azt kesobb megkulonboztetik? Vagy olyannak szamit, mintha nappalin tette volna meg azt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.Meg sem kérdezik. A tudás a fontos már ahol kell , egyéb helyen a papír is elég.
2012. jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Estin csinálom én is az érettségit, tanárommal beszélgettem múltkor pont erről. AZ érettségi bizonyítványodon nem lesz rajta hogy estin csináltad, plusz ahogy az első is írta, ahol a tudást nézik nem az számít hol szerezted, ahova meg csak papír kell oda csak annyi kell hogy legyen papírod, megint csak nem nézik hol szerezted. Egyébként estin sokkal nehezebb egy jó érettségit összehozni, szóval nem hogy negatív hanem pozitív diszkrimináció kéne hogy legyen, ha lenne.
2012. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát jah sajnos elég nehéz heti 2 alkalommal...:// Te is idén végzel?
2012. jan. 17. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja, mondjuk nekem elég jó fejem van hozzá úgyhogy elég jól megy.
2012. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2/4-nek Hát igen a heti 2 alkalmat nem tudom hány órával nem lehet behozni sem minőségben sem mennyiségben . De az esetek nagy részében elég a papir is.
2012. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na majd csak lesz valahogy:)
2012. jan. 17. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként (nálunk legalábbis) teljesen normálisak a tanárok, lehet ütemezni a feleléseket, 2hónap alatt többet tanultam mint előtte szakközépben 3év alatt, nem stresszes, nyugodt az egész, nincs arcra osztályzás. Még meló mellett is sokkal kevésbé vagyok leterhelve és és elfáradva mint mikor szakközepes voltam. Szóval semmilyen szinten nem kell lenézni azt aki estin csinálja szerintem.
2012. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!