Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FIGYELEM! Ha valaki kap a...

FIGYELEM! Ha valaki kap a OKTATÁSI HIVATALTÓL felszólító csekket annak ellenére, h nem jelentkezett felsőoktatásba. NEHOGY BEFIZESSE!?

Figyelt kérdés

Nem tartoztok annak a szutyoknak semmivel.. én befizettem, mert megijedtem.. és féltem, h idén amikor tényleg jelentkezem nem fogják intézni az ügyeimet... ma telefonáltam utánuk, amikor tájékozódtam róla, h teljesen jogtalanul követelték tőlem ezt a pénzt...csak a 8 napon belül nem fizetni be akkor adósok listája stb.... azért hatott rám.. ma felhívtam a csajszit.. és mondta h HHUUUUU TÉNYLEG NINCS JELENTKEZÉS.. én meg NAA NEEEEEEEEEEEE... de akkor sem kapja vissza a pénzt.. HÁT A JÓ ÉDES ANYUKÁJUKAT NEM ÚGY FOSSUK MI SE A PÉNZ....idén pedig teljesen jogosan ismét perkálhatok 9 ezret...



Volt itt valaki hasonló esetben? Mi van akkor, hogy ha idén elküldöm nekik a befizetett csekk másik felét igazolva, h én már egyszer perkáltam a semmiért.. vegyük úgy, hogy idén fizettem? Ez így jogilag tök okés nem? merthogy én mégegyszer nem fizetek az tuti, aztán miattam perelhetnek vagy nem tudom.. van bizonyíték róla, h be lett fizetve... arról viszont nincs, h 2 jelentkezésem lenne.. mivel nem is volt-.-

Szerintetek?


2012. jan. 19. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez így elég zagyva.. Hova jelentkeztél? (Vagy nem jelentkeztél, de akkor minek fizettél?)
2012. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem jelentkeztem sehova 2010ben amikor leérettségiztem, de kaptam egy csekket 2010 szeptemberében.. nem foglalkoztam vele.. de 2011 decemberében megint kaptam egyet.. ez már egy felszólítás volt, h 8 napon belül fizessek... megijedtem befizettem, mert idén viszont 2012-ben szeretnék jelentkezni a felsőoktatásba.. aztán olvastam, valahol, hogy nem kellett volna befizetnem.. felhívtam a csajt, megnézte, és mondta, h tényleg nem jelentkeztem sehova 2010-ben... magyarul úszott 9000 ftom a semmiért.. mert ezek a faszok találomra küldik a csekkeket.. mert tegnap megtudtam, h nem csak én jártam így a baráti körömből sem..

szánalmas :((

2012. jan. 20. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!