Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar, töri, és francia...

Magyar, töri, és francia felvett fakultációkkal hova tudok menni felsőoktatásba?

Figyelt kérdés
ami nagyjából jól fizető.
2011. nov. 24. 20:42
 1/3 A kérdező kommentje:

dióhéjban amennyit tudok:


anglisztika - nem jó,nem hiszem, hogy angol tolmácsból kevés lenne.

romanisztikai - franciából szerintem van elég,spanyol,olasz meg nálam nem jöhet szóba.

akkor pszichológia,pedagógia,andragógia.

Andragógiával ugye lehetnék HR-es,eddig csak ez fogott meg,ez bejön.

Keleti nyelvek - arab,japán,kínai tolmács - nem tudom,hogy ez jól fizető-e,de amúgy bejön.

és ennyi??

2011. nov. 24. 20:45
 2/3 anonim ***** válasza:
jogi pálya , bár nem tudom mennyire érné meg ,de ez már egy más kérdés
2011. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jogi karon elmehetnél ügyésznek, ügyvédnek, bírónak. Ezek ált. jól fizetők. Tolmácsokból szerintem soha nem elég, ha mégis úgy gondolod, hogy sok az angolos, a keleti nyelvek jó választás. Alacsony a felvettek száma, de nem is hiszem, hogy túl sokan jelentkeznének oda. A fizu is jó lehet. Ezen kívül még a szlavisztika jöhet szóba, vagy a magyar kar. Itt tanulhatsz újságírónak, magyar tanárnak is.
2011. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!