Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8. -osok, izgultok a felvételi...

8. -osok, izgultok a felvételi miatt? Melyik sulikat jeltétek be?

Figyelt kérdés
Én már kicsit félek, most olvasgattam a kérdéseket is és háát... Remélem jó lesz. xD
2012. jan. 19. 19:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én már biztos vagyok benne hogy nem vesznek fel oda ahova menni szerettem volna. A fél évim nem lett valami jó így buktam a helyet. Amit másodiknak jelöltem be az egy szakközép iskola, oda tuti felvesznek mert elég a2es 3as átlag. Viszont nem egy erős suli, de ad érettségit plusz szakmát, és ha úgy van akár maradhatok még ott plusz szakmát is tanulni, amibe ha belegondolok nem olyan rossz. Igaz az osztályból csak ketten megyünk oda és lehet csak én leszek az aki tényleg oda fog menni. Felvételi nincs így azzal nem lesz nagy gondom, még reménykedek az elsődleges iskolába amit bejelöltem de nem élem bele magam.
2012. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

nem izgulok, várom.

a matek szerintem 45 pont körül lesz, a magyar pedig hát 50, én vagyok a legjobb fogalmazó az osztályban, és mondjuk 10 magyar feladatsorból 9-et hibátlanra írok meg, és a hibásban is 1-2 pont veszteség van. tényleg, nem túlzok!

a matek meg jó szokott lenni, csak nem marad időm az utolsó 2-3 feladatra, szóval arra még gyakorlok.


és tehetséggondozó magyart is írok majd jövőhéten, az is 45-50 körül lesz, mivel szerintem alig van különbség az alapszint és a tg-között.


még nem jelöltem be semelyik sulit sem, de ezeket fogom:

(Budapest): Eötvös J, Városmajor, Veres Pálné, Vörösmarty M., Szent Margit, Rákóczi F.

2012. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Első, azért szurkolok, hogy sikerüljön oda, ahova szeretnél menni. :)


Második, jó neked, hogy ilyen jól tudod. :D

Nekem elég gyatra a matek, a magyar mondjuk nagyon jól megy, azzal nem lesz gond.

A tg-tól kicsit félek, mert az rosszabbul megy, de igazából ott is csak a matek, a magyartól meg nem félek. :D

Ezek jó sulik, sok sikert ahhoz, hogy felvegyenek. :)

2012. jan. 19. 19:54
 4/31 anonim ***** válasza:
köszi és neked is sok sikert! milyen sulikat jelölsz meg?
2012. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Károlyi, Szent László, Karinthy, Zrínyi, Deák, Vörösmarty, Sztehlo (régen Hunyadi)

2012. jan. 19. 20:47
 6/31 anonim válasza:
igen izgulok.:S itthon maradtam h tanuljak, de egyszerűen nem megy. úgy érzem, semmit sem tudok, alig tudok feladatokat megoldani, és egyre rosszabb lesz.:/ már az első sírógörcsömön túl vagyok, a félévim szar lett, a kiválasztott iskolának lőttek.:/ holnap meg fogok dögleni emiatt.://// pécsi Janust jelölöm be elsőnek, mst nem sorolnám fel a többi kilencet.. második, te nagyon szerencsés vagy!!! és nem is izgulok, csak le vagok törve, és szomorú vagyok, és reményvesztett..
2012. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Én is félek, mert ma osztották ki a bizonyítványt, és nem ez lett a legjobb... :(

A felvételi sem megy, főleg a matek, szóval csak reménykedek, hogy az jól sikerül és legalább a Károlyi orosz szakára felvesznek...

Sok sikert utolsó válaszoló! :)

2012. jan. 20. 12:43
 8/31 anonim válasza:
köszönöm, szorítok én is neked.:)
2012. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Én nagyon.

A károlyit én is meg akarom jelölni csak olvastam, hat hónap után valami 20 tételből vizsgáztak.

Nekem amúgy mind a két felvételis feladatlap olyan 32-37 pont között van. De ha az egyik jobb, a másik a rosszabb.

2012. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Huh, megnyugtató hogy nem mindenkinek ilyen 40-50 pontosok, hanem olyasmi mint nekem. :D

Amúgy igen, ilyesmit én is hallottam. :S

Sok sikert! :)

2012. jan. 20. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!