Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tetováló szeretnék lenni,...

Tetováló szeretnék lenni, hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
nagyon jó a kézügyességem, és jól rajzolok. érdekel a tetoválás, készülök egy életformát itt hagyni jövőre, és talán ez az egyetlen amiben még örömömet tudnám lelni. De nem tudom, hogy mi kell ehhez, hol, hogyan, mit kell megtanuljak stb. minden választ megköszönök, a legapróbb segítséget is! kösy: L/17
2012. jan. 19. 23:39
1 2
 1/11 Darkkingdom válasza:
ha jó akézügyességed... és biztosan király vagy...venni kell tetoválógépet és megkell próbálni tetoválni (Disznóbőr az ami legjobban hasonlít az emberére,azon lehet gyakorolni a legjobban) szerezni kell ismerősöket akik engedik hogy tetoválj rájuk,és így tovább!
2012. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha még nem tetted volna meg, szerintem végezz először valamilyen rajzos tanfolyamot, utána jöhet, amit az első írt.
2012. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%

jézusom.. miféle tanácsokat adnak! Ez nagyon nagy butaság, nehogy elkezdj varrogatni! Vannak képzések, ahol először is tájékoztatnak a különböző testrészekről, hova, hogyan lehet tetoválni, a megfelelő higiéniáról, anatómia, stb. Sokszor malacokon gyakorlnak, és csak aztán emberen. mindenképp iskolát kell végezned. rühellem a kontárokat, mert fogalmuk sincs, hogy mit csinálnak, csak csinálják, ugyanígy a pirszingesek. tök király, hogy átdöfködi mindenki a másik testrészét, csak azt sem tudja, mi van belül.


Szóval, kedves kérdező, nygodtan rajzolgass, aztán keress kifejezetten tetováló képzést. Papír nélkül amúgy sem dolgozhatsz sehol, csak egyedül és feketén, ami lássuk be, nem olyan menő, mint egy király tetoválószalonban.

2012. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, ha valaki még hozzá tenne bármit is, akkor jöhet!
2012. jan. 21. 23:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én kozmetikusnak tanultam,de gondolkodom, hogy tetováló és piercinges vonalon tanulnék tovább. Szerintetek milyen ilyen irányú iskola van?Mennyibe kerül? Nők mehetnek ilyen pályára? mert eddig csak pasikat láttam :D
2012. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy mehetnek nők is. kat von d nem rémlik? ha beírod googleba a képzést, sokat kidob.
2012. jan. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hát én néztem képzéseket és csak 18 felet lehet menni. És amiket én láttam azoknak borsos áruk volt. Bár nem tudom, hogy mindegyik ennyire drága-e.

Amúgy vegyél egy tetoválógépet és keress egy jó tetoválót aki tud segíteni neked!

2012. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Az egy dolog, hogy te úgy véled nagyon jól rajzolsz, de attól még ehhez tehetség is kell nem csak kézügyesség plusz ezen felül még éjjel nappal gyakorolni gyakorolni folyamatosan. Ez nem egy ceruza és egy lap érezned kell a bőrt önmagában a kézügyesség szart se ér itt. Erre születni kell vagy egész életedben gyakorolni keményen vért izzadva vagy inkább ez a kettő együtt és akkor leszel igazán jó művész az, hogy te magadról elhiszed hogy jó vagy egy kalap szart sem ér mások véleménye számít és nem a tied kislánykám.
2016. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Joeg, egyesek mennyire bunkok tudnak lenni :) Valaki segitseget ker, erre lehurrogjak hogy neked az ugyse fog menni, csak ha szetb.szod magad vagy akkor se :) Szerintem kvara nem masok velemenye szamit. Sz@rni kell masok velemenyere magasrol! Az ember azt csinalja amihez ugy erzi ert es kedve van, ne azt amit mondank neki!
2016. febr. 8. 14:48
 10/11 swarc102 válasza:
szerintem is vegyél egy tetováló gépet elsönek disznóbörön probálkoz utána magadon hogy megtapasztald milyen menyire kell mélyre nyomni a tűt és csak utána probáld meg ismerösökön ha megy akor jó pénzt lehet belöle csinálni de csak akor ha komolyan is veszed
2016. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!