Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy elrontott...

Hogy lehet egy elrontott tetoválást helyrehozni? Tetováló szalonban nagyon elbarmolták a tetoválásomat, most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Egy szimmetrikus ábrát akartam tetováltani, de nem lett szimmetrikus, és nagyon sűrű lett a háttér is. Ha fehérrel áthúzatnám az egészet, akkor egy világoszürke valamit kéne kapnom? Arra már tetováltathanék egy új ábrát? Mit tegyek? Egyébb tanács?
2010. okt. 20. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha fehérrel áthúzatnád, lehet, hogy halványodna a fekete szín...:)

viszont én azt ajánlanám, hogy keress, egy nagyon közismert tetoválót, ak pl. portrékat is készít, és sok gyakorlata van, referenciamunkái vannak:)

nagyon sok tetoválást varratnak újra, egy új képpé:)

ha messze is lakik a tetováló, érdemes megkeresni, mert nagyon sok az ügyes köztük:)

remélem segítettem:)

2010. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen segítettél.Erre én is gondoltam, csak feldühít, hogy annyi pénzt kidobtam az ablakon, és mindenki szörnyülködik a tetkóm láttán. :-(
2010. okt. 20. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Sas? Nem pasast mondott?

bocs de nem hagyhattam ki

2010. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:) elhiszem, hogy feldühít...és hogy nem is tudod ugye lemosni, meg semmi...ezért szerintem tényleg a legjobb lenne, ha vki nagyon jó szakemert keresnél, még ha nem is a legolcsóbb, de legalább szép lesz:)

találtam neked egy oldalt, ahol tetoválók névsora található:

[link]

itt is sokat meg tdusz nézni:)

akiről pl. jókat hallottam és olvastam:

[link]

[link]

Sárközi Zsoltot sokat dicsérik:)

[link]

ők is nagyon jók:)

remélem szép lesz az új tetoválásod:)

2010. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ronin Tattoo-ba vmi kedvezmények is vannak, az oldalukon írnak róla, pontosan nem tudom:)
2010. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépem a válaszokat. Sajnos nem Magyarországon élek, így a bp.-i tetkó szalonok nem aktuálisak. Már átküldtem a tetkós képemet egy kassai szalonban, hát a tulaj csak szörnyülködött, és semmi jóval nem biztat. :-(
2010. okt. 26. 14:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!