Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az új felsőoktatási törvény...

Az új felsőoktatási törvény röghöz köti a mostani hallgatókat is? Megtehetik hogy az orrunk alá dugnak egy szerződést, hogy ha tovább akarunk tanulni az egyetemen/főiskolán írjuk alá az általuk meghatározott vállalásokat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ha támogatottramész ja. Ha nem írod lá akkor meg fizetned kell ennyi
2012. jan. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én most azon gondolkodom, hogy ha felvesznek államira, elvégzem, és kiszökök ausztráliába :D
2012. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én eddig azt hittem, hogy akik már bejutottak, velük nem íratja alá senki. De most a híradóban mintha mást mondtak volna...

Igazából az nem nagyon derült ki, hogy a már felvetekkel mi lesz. De van egy erős gyanúm, hogy nekünk is alá kell írni.

2012. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem csinálhatják meg. Gyakorlatilag meg 2/3. Ha megcsinálják, biztosisten forradalom lesz itt.
2012. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Visszamenőleges remélem nem fognak változtatni. és sztem nem is mernek majd. Épp azért ahogy írja az utolsó: abból forradalom lesz.

Oké 98%-os adó volt visszamenőlegesen is, de az sokkal kisebb réteget érintett.

Meg ami még mindig lehet az a kis szócska: "ösztöndíjas" és "támogatott". Ugyebár eddig mindenki államilag támogatott volt, még a mostani az állami ösztöndíjasokról szól. A kettő gyakorlatilag ugyanaz, de mégse. ;)

2012. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
erre csak annyit mondok, az magánnyugdíjpénztárakat is eltörölték...
2012. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tolják az orrod alá, ha már egyetemre/főiskolára jársz. Egyértelműen a most szeptemberben kezdőknek (szerencsétlenek:( )kell aláírniuk. Ismerem a tervezet (mostmár törvény) szövegét.
2012. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!