Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz a tanítóképzőn az...

Nehéz a tanítóképzőn az alkalmassági?

Figyelt kérdés
Szigorúan veszik? Nem vmi jó hangom van és félek h ez miatt nem megyek át az ének-zenei alkalmasságin :( Ha nincs vkinek tiszta és szép hangja, akkor már nem is felelhet meg?
2012. jan. 20. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanítóképzőre bárkit felvesznek. Volt olyan ismerősőm aki egyáltalán nem tudott énekelni mégis átkönyörögte magát.
2012. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
H érted azt h bárkit? Magyarán kevesebben jelentkeznek, mint amennyit eleve feltudnak venni és mindenkit felvesznek, aki jelentkezik vagy mi?
2012. jan. 20. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Most az új rendszerben nem tudom mennyi lesz a felvételi ponthatár, de az előző években olyan alacsony volt, hogy többségében csak azok mentek tanítóképzőre akiket máshová nem vettek fel.
2012. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tavaly pótfelvételin voltam az AVKF -en. A tesi könnyű (én nem vékony lány vagyok és fel is voltam mentve sokáig) A tesi után jön egy kis beszélgetés.. semmi extra majd az ének. Én itt buktam el, és aki csak nem ment át, mindenki az éneknél vérzett el.
2012. márc. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!