Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pest vagy Debrecen? Melyik...

Pest vagy Debrecen? Melyik városban jobb/kellemesebb az élet diákok számára?

Figyelt kérdés

egy kinézett szakom van Pesten és nagyon elvagyok keseredve ,mert szinte lehetetlen oda bejutni,nade még nem adom fel.

a kérdésem mégis arra irányulna,hoygha nem vesznek fel akkor eldöntöttem hoyg én nem fogom magam túlhajtani hanem végre élek is (eddig csak a tanulásnak éltem) ezért is szeretném megtudni,hogy melyik városban lehet jobban barátokat szerezni, szórakozni,egyszóval élni :)



2012. jan. 21. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én pesti vagyok, egész életembe ott éltem, aztán nem vettek fel oda egyetemre így Debrecenbe költöztem.


Én egyáltalán nem vagyok egy bulizós, néha elmegyek ha van kedvem, de nem túl gyakran. És még én is azt mondom, hogy Debrecen elég unalmas, nyugodt város. Vannak bulik a jóféléből és a rosszabb fajtából is, de pestnek a nyomába sem ér.


Viszont én nagyon jól érzem itt magam. A szüleim nincsenek a nyakamon, az egyetemet és a szakomat imádom, és a társaság is nagyon jó! Plusz Debrecen nagyon szép város.

Az, hogy tudsz-e barátokat szerezni, szerintem nem attól függ, hogy melyik városban tanulsz, hanem csakis rajtad áll. De az az igazság, hogy az egyetemen az ember általában mindig beleakad 1-2 (de legtöbbször sok) olyan emberbe akivel barátok lesznek. Nem véletlenül, hiszen az érdeklődési körötök is nagyon hasonló.


Szóval szerintem az egyetlen amiben Debrecen nem versenyezhet Pesttel azok a bulik. De nem kell ám félteni az egyetemistákat, itt is feltalálják magukat az emberek, abban biztos lehetsz!:)

2012. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Debrecenben annyira nem pörgős az élet,de több a jófej ;)
2012. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"több a jófej"


Ezt amúgy csak megerősíteni tudom:)

De a lényeg: Pestet is és Debrecent is imádom!

2012. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!