Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen fogalmazást irjak: az...

Milyen fogalmazást irjak: az emberi élet szakaszai miben hasonlitanak a természet változásaihoz cimmel? Segitség!

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a 4 évszakot kellene hasonlítanod az emberi korral.
2011. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

tavasz nyár ősz tél

baba ifjú idős agg

2011. dec. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ettől nem lettem sokkal okosabb. Idáig én is eljuttam, de ezt lekellene irni, úgy hogy min. egy oldal legyen, és bevezetés, tárgyalás, befejézés legyen benne. Szóval az oké, hogy a baba kor a tavasz, az ifjú a nyár és igy tovább, de ebből nem lesz egy oldal. Szóval a gondolataim összege egyenlő a nullával.
2011. dec. 19. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a fenét.

Látom még nem sok ilyesmit írattak veletek, majd belejössz.

Gépelve kell vagy kézzel?

2011. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, de elkezdeni akkor is nehéz. Próbálok a témával kapcsolatban keresgélni, mert gondolom valami olyasmi kellene mint Petőfi:Szeptember végén, vagy Kosztolányi: Vörös hervadás cimű verseiben vannak, de akkor is úgy érzem nincsenek saját gondolataim. De mégegyszer köszönöm, hogy úgy gondolod sikerülni fog. Különben kézzel kell irni, és tényleg nem sok ilyet irattak még velünk.
2011. dec. 20. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!