Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor hogy is lesz? Új közokta...

Akkor hogy is lesz? Új közoktatási törvény! Elmagyaráznád nekem?

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista vagyok, mérnöki szakon. Mindenhonnan az állami támogatásra felvehetők száma folyik.


Viszont, egy videóban hallottam, hogy azokat is érinthetik a törvények, amiket elfogadtak, akik már felsőoktatásban tanulnak.


Gondolom kreditekkel és tanulmányi átlagokkal van kapcsolatban, mint eddig(ha nincs meg bizonyos kredited, bizonyos átlagod, áttesznek költségtérítésesre). De akkor ez MOST hogy is lesz/van? Szigorúbb lesz a korlát? Aki már pl két éve jár az egyetemre, átkerül költségtérítésesre, már az új árat fogja fizetni? A röghöz kötés MINDEN MOST egyetemen tanuló diákra vonatkozik? Még a végzősökre is, akik most tavasszal végeznek?


Köszönöm!


2012. jan. 21. 16:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!