Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megérné újrafelvételiznem?

Megérné újrafelvételiznem?

Figyelt kérdés

Tavaly felvettek, első évem, vagyis ezt passziváltam. 7 féléves a képzés, azt írták 14 lehet az összes felsőoktatásban eltöltött féléveim száma. Ktg. térítésesen vagyok, 150 ezer egy félév.


A kérdés, hogy pontosan nem tudom, hogyan változott ez? Hogy most már másfélszeres idő alatt kell elvégeznem, vagyis csak 11 félév lehet az aktívak és passzívak összege? Mert idén is 150 ezret kérnek ide.


Szóval változott-e valami az eddigi 14 összes félévvel kapcsolatban, mert akkor igenis sokat számít az a 2 félév, hiszen így akkor 9 aktív alatt kell elvégeznem különben kirúgnak, ellenben a költségek nem változtak.


2012. jan. 22. 21:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!