Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esélytelenek nyugalma! Te...

Esélytelenek nyugalma! Te elmennél így vizsgázni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ez az utolsó vizsga ebből a tárgyból. Jelentkeztem, de sz*rt sem tudok. Egyszerűen nem kötött le a tágy, nyers, tömény. Nem is értem hogy a szakomon minek ilyet tanítani. Na mindegy. A kérdésem az, hogy jártatok már így? Semmit nem tudtatok az adott tárgyból, utolsó lehetőség, hogy meglegyen a tárgyad, és mégis elmentél vizsgázni, "leégetni" magad?


Azt tudom magamról, hogy nem vagyok valami szorgalmas, de ha összekaptam volna magam, sikerült volna. A baj csak az, hogy már hányok ettől az egész vizsgaidőszaktól. :(


2012. jan. 24. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ismerős a kérdés! :( Elmentem már párszor, ha írásbeli, szóbelire nem mernék így elmenni.


Amúgy nekem is van még egy vizsgám, most pénteken. Háromszor már megrántottak belőle és most sem érzem úgy, h jobban tudnám, mint eddig...egyszerűen nem köt le. :S

2012. jan. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én biztos elmennék vizsgázni. Szerintem inkább ülj le és seggeld be az anyagot, amennyire tudod. Olyan nincs, hogy nem lehet megtanulni, csak ha egyáltalán nem is akarod (úgy látom, te nem akarod). Inkább becsüld meg, hogy bent vagy egyetemen és még röghöz se kötöttek. Jövőre sokkal kevesebb embernek lesz lehetősége továbbtanulni.
2012. jan. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
39%

Így is, úgy is egyest kapsz, nem? Illetve ha elmész, nem biztos.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ebben van valami, hogy már nem is igazán akarom. Nincs mit veszítenem vele, évet nem csúszok, konkrétan kakáltam az egészre. Írásbeli, tehát egy próbát megér, hátha olyan tételeket kapok, amiket átnéztem, és tudok írni hozzá.
2012. jan. 24. 08:47
 5/7 anonim válasza:
60%
ha már nem tudod leadni a vizsgát, akkor el kéne rá menni
2012. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, elmentem. 4-est kaptam, de hogy hogy, fingom sincs XD
2012. jan. 24. 21:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaa, és hozzátenném nem puskáztam! :)
2012. jan. 24. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!