Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha fősulin leadok egy vizsgát...

Ha fősulin leadok egy vizsgát azt utána felvehetem csak vizsgakurzusnak? Vagy újból be kell járni minden órára és csak úgy lehet vizsgázni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor hol. Valahol igen, valahol nem.
2012. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hirdetik meg a tárgyat. Vannak, amiket meghirdetnek keresztfélévben, csak vizsgának, de vannak, amikre újra be kell járnod. Amúgy meg a fősuli rendszerétől függ. Ha csak a vizsgát adod le, van másik időpont is, amire meg tudod tanulni, nem?
2012. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Úgy jártam,hogy nagyon elhúztam az időt a többi tárgy tanulásával,utolsó időpontra vettem fel ezt a vizsgát,ami hétfőn lesz.Nem látom túl sok esélyét,hogy meg lesz így azon gondolkozom,hogy leadom.Bár azért még tanulok ma meg holnap,de borzalmasan sok az anyag.:S

2012. jan. 21. 13:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy valószínűleg 36 órával előtte lehet utoljára lejelentkezni vizsgáról. Utána ha nem mész, attól még bekerül.
2012. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Leadtam.:/
2012. jan. 21. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!