Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 22 teljesített kredittel...

22 teljesített kredittel átrakhatnak költségtérítésesre?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik félévem, természettudományi karon. Eddig 22 kreditem van, még lesz egy vizsgám, ha az sikerül, 25 kreditem lesz. (Viszont így két 3kredites tárgyam elégtelen lesz)

Van okom félni?


2012. jan. 24. 08:30
 1/3 anonim válasza:
Mindenhol a TVSZ-ben van meghatározva, szerintem ott megtalálod hogy mikor tesznek át költségesre. Nálunk a mintatanterv szerint ajánlott felvett kreditek felét kell ehhez teljesíteni.
2012. jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nálunk a mintatanterv szerint ajánlott felvett kreditek felét kell ehhez teljesíteni."


Nálunk is így van, két egymást követő félévben összevonva. Ha nálatok is, akkor azt nézd meg, hogy az előző és a mostani félévben összesen hány ajánlott tantárgy kredited volt (kötelező és nem újrafelvett), és abból hányat teljesítettél.

2012. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van, 2 félév alatt a kreditek 50%-át teljesíteni KELL (az első két félévben 60 kreditünk van összesen), különben átraknak költségtérítésesre. Nálunk a 22 teljesített krediteddel költségtérítéses lennél következő félévben...

De, ha a 3. félévedben jársz, akkor a 4. félévben még nem leszel költséges, mert az utolsó 2 félévet nézik, szóval még van esélyed, húzz bele!

2012. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!