Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az iskola csinálhat engedély...

Az iskola csinálhat engedély nélkül drogtesztet a diákokon?

Figyelt kérdés
Az igazgató kitalálta hogy pár diák különös viselkedése miatt, meg a pletykák miatt szúrópróba szerűen drogteszteket fog csinálni a diákokon. Már a rendőrséggel is felvették a kapcsolatot ha esetleg vlkinek pozitív lenne az eredménye. Engem mindössze az érdekelne hogy szülői engedély nélkül kiskorúakon elvégezhetik a drog tesztet? Van ehhez joguk? ( bocsi ha esetleg nem ide tartozik a kérdés de nem tudtam hogy melyik kategóriába írjam)
2012. jan. 24. 23:44
 1/5 anonim válasza:
Nem
2012. jan. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell rögtön ítélkezni engem nem zavar ha elvégeznek egy ilyen tesztet mert nincs mitől félnem, nem élek kábítószerrel nem füvezek, engem mindössze az érdekelt hogy az iskolának van-e ehhez joga...
2012. jan. 25. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Az iskolának nincs ehhez joga.
2012. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk az vicces amikor kis drogfüggők fel vannak háborodva hogy nekik jogai vannak, menjenek a jogaikkal az anyukájukba, vagy ugorhatnak egy fejest a Tajgetoszról, ezekből úgy sem lesz soha semmi...
2012. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami ilyet írtam én, is csak moderálták. Nesze neked szólás szabadság... Viktatúra van! :D
2012. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!