Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Te hány év alatt végezted el...

Te hány év alatt végezted el a főiskolai képzést?

Figyelt kérdés

Miért tartott annyi ideig? Mit csinálnál ma már másképp?


Én a 3 és fél éves képzést lassan 5 éve nyomom...


2012. jan. 25. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
1
2012. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állami támogatott vagy? Csak mert szerintem nekem is el fog csúszni kicsit.
2012. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már nem vagyok az...
2012. jan. 25. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:

3 és fél éves. Elméletileg már csak a mostani tavaszi félévem hátra és így három év alatt megvan. Azonban a hetedik félévet meghagytam arra, h ha nem végeznék minden tárggyal időben, akkor még felvehetem (mellette írom a szakdogám).


Hát talán hamarabb kezdtem volna el, amikor még nem kellett dolgoznom. Munka mellett, levelezőn nem egyszerű. :S

2012. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Antimod ***** válasza:
Elúsztam a kreditekkel, éppenhogy fel tudtam eleget venni az utolsó évben, így 4.
2012. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 éves egyetemet 5 év alatt.

De van olyan évfolyamtársam, aki még mindig oda jár, tehát ők pl. a 7. évben vannak.

Igazából a csúszásnak sok oka lehet, akár a diák önhibáján kívüli is.

2012. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 évest 3 és fél év alatt, mert még nem voltam éppen elég öreg, ezért a második év utáni nyáron a nyelvvizsgát csináltam, utána a harmadik évet, és ráhúztam fél évet a szakdolgozat miatt.

Ami marha jó lett, de most már inkább összecsapnám. és csak akkor húznék rá, ha visszadobnák átdolgozásra.

2012. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!