Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elkezdtem gondolkodni, hogy...

Elkezdtem gondolkodni, hogy mit akarok csinálni a jövőben. Nagyon szeretek sportolni, futok kondizok. Tehát nem kizárt az se, hogy személyi edző akarok lenni. Mennyire ajánljátok ezt a szakmát, és mennyire lehet megélni belőle? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Még ezek a kérdések merültek fel bennem: Ahhoz, hogy személyi edző legyek, milyen egyetemet, tanfolyamot kell elvégeznem? És egy ilyen edzőnek mennyi a havi fizetése kb, illetve mennyit kell dolgoznia, és mennyi szabadideje van?
2012. jan. 26. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs rájuk túl nagy kereslet
2012. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, igazából ez az egész onnan jött, hogy az én személyi edzőm egy edzésér elkér 1500 Ft-t, és az egész hete mindig bevan táblázva. Ebből következtetve elég jól kereshet, bár nemtudom, hogy ez túl sok amit kér, vagy ebből mennyi az övé.
2012. jan. 26. 12:28
 3/4 anonim válasza:
Én is ezen gondolkodom, hogy személyi edzői tanfolyamot kellene elvégeznem mert nagyon szeretek sportolni. Szerintem ha sikerül bekerülni valami fittness terembe dolgozni személyi edzőként akkor már sínen vagy. Ha meg bekerülsz akkor meg lehet élni belőle, az ideje pedig úgy van beosztva ahogy a őt felbérelők ideje engedi. Szóval szerintem legtöbbet a délutáni és esti órákban elfoglalt, délelőtt több a szabadidő. Csak hát a tanfolyamok nem túl olcsók. 200 ezer forint körül van mind. :(
2012. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ja :/
2012. febr. 1. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!