Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a BKF-KMK kommunikáció és...

Ha a BKF-KMK kommunikáció és médiatudomány szakon szeretnék továbbtanulni vihetem tovább a Speciális társadalomismeretet ha belügyi rendészeti ismeretek ként van az érettségiben?

Figyelt kérdés
Rendvédelmi orientációs osztályban tanulok, ahol szakmai tantárgyként tanulom a speciális társadalomismeretet.A főiskolára társadalomismeretet lehet továbbvinni. Nekem az lenne a bajom, hogy az érettségin a speciális társadalomismeretet, a kommunikációs gyakorlatot és a belügyi rendészeti ismereteket Belügyi rendészeti ismeretek érettségiként kapom meg három az egyben kiadásban. Attól függetlenül így vihetem tovább vagy válasszak másik tantárgyat?
2012. jan. 26. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legtutibb, ha felhívod ezzel kapcsolatban az Oktatási Hivatal ügyfélszolgálatát: 06-1-477-3131

De amúgy úgyis be kell írnod minden eredményedet, meg fénymásolatot küldeni belőle, és mindenképpen a legkedvezőbb eredményeket fogják nézni, tehát ha ez a tárgy is beszámítható és kedvezőbb az eredménye, mint a többié, akkor figyelembe fogják venni.

2012. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben.köszönöm.
2012. febr. 1. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!