Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mosonmagyaróvári Cserháti...

Mosonmagyaróvári Cserháti Sándor kollégiumról van valakinek tapasztalata? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk Mosonmagyaróvárra menni továbbtanulni, és albérletre nincs pénzünk. Esetleg a kollégiumban lehetnénk egy szobában? Jó lenne, ha valaki tudna segíteni ezzel kapcsolatban!
2012. jan. 26. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, igen, lehet kérni, hogy egy szobában legyetek. Az elsősöket, ha jól tudom először csak a B kollégiumba rakják, ami olyan közepes színvonalú.. Folyosó végén közös zuhany..stb.. Aztán később át lehet kéretni magatokat a D épületbe, ami sokkal jobb.. Külön zuhanyzóval..stb. De lehet, hogy engedélyezik, hogy egyből a D.-be kerüljetek.. Elég rég jártam már arra..
2012. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom, most hogy van, de elsősként valóban a B épületben laktam, aztán később a D-ben. Biztosan meg lehet oldani valahogy, hogy együtt lakjatok, mert amikor én laktam ott, akkor is voltak párok egy szobában. A B épületben viszont 3 ágyasak a szobák, közös wc,zuhanyzó,konyha,tanulószoba.. a D-ben már saját zuhany és wc van, a konyha ott is közös. Nem egy ötcsillagos szálloda, de nem is kell annak lennie. Én nagyon szerettem. :) :) Nagyon jó évek voltak!!! :D Keressétek meg a kolesz vezetőt telefonon és érdeklődjetek a lehetőségekről, biztos vagyok benne, hogy segíteni fognak megoldást találni! Minden jót Nektek!!!
2012. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Üdv

Tényleg jó hely ez a koli, de jelen pillanatban megy a parádé és, hogy meddig fog tartani azt még senki nem tudja.

mindenesetre remélhetőleg jövő tanévig megoldódnak a gondok. Jelen pillanatban már más igazgató van már ha annak nevezhető, emelett az A épűletet bezárják és igy csak a B és D épület vehető igénybe. Jah és emelett országosan is menek a hüleségek a kolikkal kapcsolatban igy semi biztosat nem tudok mondani a koliról.

mindenesetre ha idejössz és nem leszel pasziv akor nagy élményekben lehet részed, meg amúgy is 1 jó hely.

2012. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, majd érdeklődünk! Csak kíváncsi voltam, milyen tapasztalatok vannak, és azért elég biztató! :)
2012. febr. 13. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!