Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nincs kézügyesség...

Ha valakinek nincs kézügyessége, de a kommunikáció sem megy neki és az emberekkel sem szeretne foglalkozni, milyen végzettség illik hozzá?

Figyelt kérdés

Nem akarok emberekkel dumálgatni,kiszolgálni őket, de a fizikai munkához nem vagyok jó. Gyárban dolgozom, kisebb dolgokat is kell összeraknom és az évek során az olyan munka soha nem ment úgy, ahogy kellene, de más kézügyességes dolog sem. Varrósulit kezdtem el még régen, abban sem voltam jó, se géppel, se kézzel... Monoton munka sem való nekem, mert meg is patkolnék, ha szalag mellett kellene szenvednem vagy más után kellene takarítgatnom.

Érettségim van, de hogyan tovább ezekkel a dolgokkal?

Komoly válaszokat szeretnék, köszönöm!


2012. jan. 26. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezz valamilyen szakmát. A legjobb az lenne, ha lenne diplomád, esetleg mérnök diploma vagy hasonló, amivel tervezned, számolnod kell a háttérben, de embereket nem kell kiszolgálnod. Persze emberekkel együtt kell dolgoznod, nem tudom, ez problémát jelent-e. Minden esetre én szellemi munkát javasolnék neked, bár csak egy érettségivel nem hiszem, hogy találsz olyat, ami neked megfelelő. Esetleg tanulj valamilyen szakmát, asszisztensnek vagy titkárnak, nekik általában nem kell embereket kiszolgálniuk és szalag melletti munkát sem végezniük, igaz telefont fel kell venniük.
2012. jan. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mérnök nem jó választás lenne, csak kinlódna vele. A mérnöki munka messze nem csak tervezésből áll. Igen komoly gyakorlat, tapasztalat kell hozzá, gyártási folyamattól kezdve a kivitelezésig, és még sorolhatnám.


Talán töltsd ki ezt a tesztet, és segíthet, hogy mi kéne neked:


[link]

2012. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezek jöttek ki válasznak:


Legmegfelelőbb pozíciók

69% Tervezés

67% Pénzügy - menedzsment

67% Telekommunikáció

66% Információtechnológia

66% Műszaki


Nem megfelelő pozíciók

41% Tanácsadás

41% Ügyfélszolgálat

38% Humán erőforrás - menedzsment

28% Értékesítés

28% Értékesítés - menedzsment

2012. jan. 31. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!