Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia tanulásához elég a...

Kémia tanulásához elég a 'fenék' vagy szükség van valamilyen különleges képességre?

Figyelt kérdés
A kémia tudásom egyenlő a nullával,fel tudnék készülni a májusi középszintű érettségi vizsgára(munka mellett)? Vagy inkább ne kössek rá fogadást?:-)

2012. jan. 27. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elméletet biztosan meg tudnád tanulni, de úgy tudom vannak kísérletek is. Azt egyedül, eszközök nélkül nehezen tudod megcsinálni.
2012. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly ugyanebben az időpontban kezdtem el a nulláról, tanárral, itthon voltam, csak nyelvvizsgára készültem mellette és így lett összességében 66%.
2012. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval nem lehetetlen... :) Igen a kísérletek,az elég problémás... Nem tudom, hogy lehetne megoldani... Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 27. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:
A kísérletek sem akkora ügy, szinte már minden elérhető neten videón, vagy el lehet magyarázni. Anyagokat nem tudsz beszerezni természetesen, de el lehet képzelni, mi történik. Amihez gyakorlati dolog kell egy kisérlet végrehajtásakor, ahhoz meg nem kell sok tudás (pl. égő begyújtásához gyufa max.), ráadásul középszintű érettségi. Nem olyan nehéz kísérletek vannak benne. (pl. tojás kicsapatása kémcsőben, jééé, a fehérje kicsapódik). Szerintem nem ezzel van a gond! Hanem, hogy munka mellett mennyit tudsz vele foglalkozni, az elméletet tanulni kell dögivel, plusz a számolásokhoz esetleg nem árt egy tanár! Meg lehet csinálni, csak akarni kell! L27
2012. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Talán találsz itt is kísérleteket! Sok sikert, kitartást!

2012. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ó,köszönöm szépen! :-)
2012. jan. 27. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!