Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » "Választható szakirányok"...

"Választható szakirányok" lábjegyzet a Felsőoktatási felvételi tájékoztatóban. Ezek mennyire számítanak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked mennyire számítanak?
2012. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezért kérdezem. Nem tudom, kihatással vannak-e magára a szakra, és ha igen, milyen mértékben, járnak-e előnyökkel.
2012. jan. 27. 17:23
 3/6 Silber ***** válasza:
Jó lenne tudni hogy melyik szak, mely szakirányaira gondolsz...
2012. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, az összes elvégzendő tárgy közül mennyit határoz meg, hogy milyen szakirányt választtasz. Egyébként nem lehet általában válaszolni a kérdésre, mert valahol nem számít sokat, máshol meg sokat is, akár azt is, hogyan tudod később végezni a munkádat, így érdemes aszerint választani. Egyébként szerintem azért általánosságban mesterképzésben lényegesebbek a szakirányok.
2012. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mezőgazdasági mérnök.

-ökológiai gazdálkodás

-vízgazdálkodás

-stb.


Nem tudom megérné-e elmenni egy távolabbi egyetemre, csak a szakirányok miatt. Ami hozzám legközelebb van, azon nincsenek szakirányok.

2012. jan. 27. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül baj, ha nincsenek szakirányok. Nekem mindig gyanús, ha egy egyetem túl sok dologhoz ért.
2012. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!