Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor kezdtek/kezdtetek el...

Mikor kezdtek/kezdtetek el készülni az érettségire? Hogy?

Figyelt kérdés
Főleg töri és matek érdekelne, írásbeli. Törin megnéztem régebbi feladatokat, nagy részük forráselemzés volt. Ez mindig így megy? Hogy készüljek rá? Matekon pedig benne van majdnem minden a függvénytáblázatban, erre gyakorláson kívül hogy lehet készülni? Ti mikor kezditek?
2012. jan. 28. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már érettségiztem pár éve, most szakot akarok váltani az egyetemen, ezért jelentkeztem kiegészítő érettségire. Én pont ma kezdtem meg a szóbeli tételem kidolgozását, de csak eggyel végeztem ma, mert ugye nem csak érettségire kell készülnöm.
2012. jan. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Középszintűre sehogy, a közép történelem általános műveltséggel és szövegértéssel simán megoldható 80%-ra, matek se sokkal nehezebb, és használhatsz számológépet, függvénytáblát.


Emelt szintre meg már 11. osztban elkezdtem készülni, mert az emelt töri pl. nagyon kemény. Matekra is úgy tudom sokkal nagyobb az anyag, mint középszinten.

2012. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én tavaly vizsgáztam és az írásbelire ki se nyittam 1 füzetet se és nem is készültem rá. :)mégis 60-70%-os lett :D (kivéve a matek) ha nagyon akarsz készülni barátkozz a töri atlasszal abba vannak jó képek és be lehet azonosítani a dogokat csak tudni kell h hol keressed + az a tételeket is olvasd át mert az esszéhez jól jön ha van vmi elképzelésed a dolgokról :D

a mateknál egyértelmű a függvénytábla persze azt is ismerni kell + a típusfeladatokat gyakorolni:)

magyarra meg szerintem nem lehet készülni mert az ott adja magát h milyen művet kell elemezni. :)

remélem volt 1-2 hasznos tanácsom amiket tudsz hasznosítani.sok sikert a vizsgákhoz!! :)

2012. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Magyarra sajnos sokat kell készülnöm, emeltezem.
2012. jan. 29. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!