Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor és hogyan kezdtetek el...

Mikor és hogyan kezdtetek el tanulni az érettségire?

Figyelt kérdés

Minden tipp érdekel.

Mindennap készültetek az érettségire?

Miből készültetek?

Mennyit? hogy sikerült?

Hogy doloztátok ki a tételeket? Mikor? Füzetbe/szgépbe?

stb.

Köszi:)


2011. nov. 13. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
majd aznap reggel amikor érettségi van, én így csinálom már 4 éve
2011. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mármint 4 év folyamatosan bukok, de majd idén :)
2011. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A magyart felosztottuk az osztályba, h mindenki kidolgo egyet-egyet gépen, aztán elküldtök egymásnak, hogy mindenkinek meglegyen mind.

A törit nem kellett kidolgozni, mert tanárunk irtó jó jegyzeteket adott nekünk minden témáról nyomtatva, elég volt azt megtanulni.

Matekra ugye nem kellett semmi.

Nyelvből meg mikor nyelvvizsgára készültem, külön tanártól kaptam szintén tételeket, azok is kb ugyanazok voltak, mint érettségin.

Gimi alatt rendesen tanultam minden évben, szóval mondhatni képbe voltam. Írásbelire mindegyikre annyit készültem, hogy ugye magyarból folyton írtuk a fogalmazásokat az ment, töriből minden témából külün írtunk kis feladatokból, esszékből, matekból is végigismételtünk mindent, én meg otthon megcisnáltam szépen az összes eddigi régi érettségit. Miután lementek az érettségik, szépen szisztematikusan megtanultam az összes szóbeli tételt, és szépen leérettségiztem. Ennyi:)

2011. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

írásbelire úgy emlékszem nem is írtam magamnak tételeket,csak az összes addigi érettségit megoldottam.

aztán írásbeli után 1 hét pihi, és mindent begépeltem. mondjuk már csak a történelmem meg irodalmam volt hátra.

tk-ból írtam, átfogalmaztam ízlés szerint

nekem bejött a következő: a tételekbe a saját véleményemet is belefűztem sok helyre, pl. József Attila tételhez beírtam hogy mennyire leszarom az egészet.

történelemben meg trianonhoz azt,hogy f#ck trianon.

ilyenkor jókat röhögtem magamban, és megjegyeztem

az eredmény: max pont mindegyikből

2011. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt előrehozott olasz érettségim,arra külön tanárral tanultam,de így külön érettségi miatt nem.90 valamennyi lett.

,,rendes" érettségin írásbelire nem tanultam külön,évközbe órán gyúrtunk rá úgyhogy csak elmentem megírni.töriből,magyarból,angolból és matekból szóbeliztem.csak a matekot doolgoztam ki abból emelteztem 94%-ra,angolból már nyelvvizsgára készültem úgyhogy azzal nem foglalkoztam az 97% lett töriből és magyarból csak olvasgattam a könyvet/jegyzeteket mindkettőből 60-70% körül lett,azt nem tudom pontosan nem vagyok rá büszke:D

2011. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!