Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik iskolát válasszam?

Melyik iskolát válasszam?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok és már gondolkozok azon hogy melyik iskolába menjek.. (Szeged minden esetben) ami a fejembe jár az az: 1:Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium és valamilyen human részre akarok a másik meg a Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium és ott is human szakra.Szerintetek melyiket válasszam?Meg akinek van tapasztalata az írjon privátba mert engem nagyon érdekel.És még azt szeretném kérdezni hogy én színésznő akarok lenni hogy elég-e az hogy human szakra megyek ilyen iskolában vagy mást kéne néznem??
2012. jan. 28. 17:55
 1/2 anonim válasza:
Sárvári kicsit "szerethetőbb" iskola, a Radnóti egy kicsit nehezebb és szigorúbb.
2012. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És azt hogy érted h szerethetőbb?De ha a színészi szakmát akarom akkor melyiket ajánlanád?
2012. jan. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!