Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Logisztikus szeretnék majd...

Logisztikus szeretnék majd lenni, melyik iskolát válasszam?

Figyelt kérdés
Természetesen főiskolákról, egyetemekről van szó, mielőtt valaki ellőne itt egy poént. :)
2011. nov. 8. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:

BME műszaki menedzser szak logisztika szakirány

BGF műszaki menedzser logisztika szakirány

2011. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a plusz.

Eddig én úgy gondoltam, hogy a BGF nemzetközi gazdálkodás szakán szakosodnék majd logisztikusnak. Mi a véleményed?

2011. nov. 9. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ott is nagyon jó!A BGF elég neves egyetem.
2011. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Úgy látom jártas vagy a kérdésben, így ha nem zavar feltennék még pár kérdést, illetve szeretném kikérni a véleményed. :)

Először is, mi a véleményed magáról a logisztikáról? Kicsit félek, hogy nagyon egyoldalú lesz (fősulin matek, infó..) a munkában pedig napi 8 óra egymagamban a gép előtt. Az viszont nagyon jó, hogy nyelveket tanulhatok.

Konkrétan nem tudom mit szeretnék, de a legtöbb tanárom azt mondta, hogy még egy gazdasági szakkal lehet kezdeni valamit és ez a nemzetközi gazdálkodás jó.

Régebben az idegenforgalom vonzott, mert nagyon szeretnék emberek között mozogni, szervezkedni és beszélni, de ugye ez állítólag egy büfészak. :/ (jelzem se pincérnő se portás nem szeretnék később lenni, mert hát akkor minek kellett a diploma?)

Ha lesz időd írj!:) Köszönöm előre is!

2011. nov. 10. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Gazdasági szakok mindenképpen jók.Ha nyelvet beszélsz hozzá az még jobb.A logisztikus nem egy titkárnő aki 8 órát a gép előtt van ő komoly dolgokat csinál.
2011. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bővebben?:) Azzal tisztában vagyok, hogy ő intézi a szállítmányozást, tartja a kapcsolatot az ügyfelekkel, de nekem ezt úgy írták le, hogy ezt mind-mind a számítógép előtt.
2011. nov. 10. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezeket ajánlom!
2012. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!